Osmanlı Türk Miğferi

Osmanlı Türk Miğferi (YS2220)

Fiyat : ₺27.500,00(KDV Dahil)

Bu Ürünün Fotoğraflarının Telif Hakkı Osmanlı Dünyası'na Aittir, İzinsiz Kullanımı Ve Paylaşımı Tespit Edildiğinde İlgili Kişi Hakkında Yasal Süreç Başlatılacaktır.

Miğfer Karşı Güçten Gelecek Kılıç Mızrak Gürz Gibi Savaş Aletlerinden Savaşçının Baş Kısmına Gelen Saldırıyı Engellemek Ve Savurmak Amaçlı Kullanılan Bir Savunma Aracıdır. Osmanlı Döneminde Savaşlarda Ve Törenlerde Kullanılan Önemli Bir Zırh Parçasıdır. Ürünün Yapımında Sultan Murad Hanın Portresinden Esinlenilmiştir. Aylarca Süren Bir Çalışma Sonucunda Tasarlanmıştır, Miğferin Üzerinde EL işçiliği ile Osmanlı Motifleri İşlenmiştir. Tamamı el İşçiliği İle Şekillendirilen Miğfer Aslına Uygun Ölçülerde Tasarlanmıştır, İç Kısmı Gerçek Keçeden Kaplanarak Aslına Uygun Hale Getirilmiştir. Üzerinde EL Gücü İle Atılan 8 Binden Fazla Çekiç Darbesi Mevcuttur. Usta Ellerin Bakır Ve Sarı İle Buluşması Sonucunda Şekillenen Bu Ürünü Günümüzde Osmanlı Tarihinin İzlerini Yansıtması Dolayısıyla Ofis Ve Evlerde Dekoratif Olarak Kullanılmaktadır. Mermer Ayaklığı İle Masa Üstünde Sergilenebilir Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz Anlamlı Ve Prestijli Bir Üründür. Ürün Eşsiz Olmasının Yanı Sıra Üst Düzey Prestijlidir. Ürünü Başta Yüksek Mevki Ve Makam Sahibi Dostlarınız Olmak Üzere Tüm Sevdikleriniz İçin Rahatlıkla Tercih Edebilirsiniz, Özel Hediyelik Kutusunda Yıllar Geçtikçe Değerine Değer Katacak Nadide Bir Armağandır.

Özel Tasarım Ürünler İçin Lütfen Bizim İle İletişme Geçiniz Bu Ürüne Kombin Olarak Kalkan Önermekteyiz Kalkan Kategorisine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR