SİPARİŞ

Nasıl sipariş verebilirim?

Almak istediğiniz ürünü çantanıza ekleyin ve sayfanın sağ üst kısmındaki “SEPETİM” tıklayın. Açılan sayfada “SATIN AL” butonuna tıkladıktan sonra ilgili bilgileri girip devam ederek siparişinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Sipariş işlemini tamamladığınızda sistem mail adresinize sipariş numaranızı ve sipariş bilgilerinizi içeren bir mail gönderiyor.

Almak istediğim ürün stoklarınızda mevcut mu?

Osmanlı Dünyasında satışa açık olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut. Sistemimiz stoklarımızda olmayan ürünü sipariş vermenize izin vermeyecektir. Tüm siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilecektir.

Almak istediğim ürünün bana uygun bedeni/rengi tükenmiş, tekrar stoklarınıza girer mi?

osmanlidunyasi.com’da satılan tüm ürünlerin sezon içinde üretimleri devam ediyor. İstediğiniz ürünün size uygun bedeni / rengi sitede tükenmiş olsa bile bir süre sonra tekrar stoklarımıza girecektir.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Osmanlı Dünyası üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.

Sipariş teslim süresi nedir?

Satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden 24 saat içinde kargoya teslim ediyoruz. Ürünlerin size ulaşma süresi bulunduğunuz ülke, şehir veya ilçeye göre değişebilir. Yurtiçi gönderilerinde ortalama 2 gün, yurtdışı gönderilerinde ise 10 Günü bulabilir.

Sipariş iptali ile ilgili bilgileri, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine gönderiyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR