Osmanlı Miğfer Masa Üstü Ufak Boy
Osmanlı Miğfer Masa Üstü Ufak Boy
Osmanlı Miğfer Masa Üstü Ufak Boy
Osmanlı Miğfer Masa Üstü Ufak Boy
Osmanlı Miğfer Masa Üstü Ufak Boy
Osmanlı Miğfer Masa Üstü Ufak Boy

Osmanlı Miğfer Masa Üstü Ufak Boy (MF6770)

Fiyat : ₺4.125,00  + KDV

Bu Ürünün Model Ve Fotoğraflarının Telif Hakkı Osmanlı Dünyası'na Aittir, İzinsiz Kullanımı Ve Paylaşımı Yasaktır. İzinsiz Kullanımı Tespit Edildiğinde İlgili Kişi Hakkında Yasal Süreç Başlatılacaktır 

Mermer Standı İle Birlikte Osmanlı Miğfer

Bakırdan Üretilmektedir. Osmanlı Döneminde Savaşlarda Ve Törenlerde Kullanılan Önemli Bir Zırh Parçasıdır. Bu Ürün Tamamen Aslına Uygun Olarak el İşçiliği İle Üretilmiştir. Ürünün Yapımında Topkapı Sarayı Ve Harbiye Askeri Müzesinde Sergilenen Dönem Miğferlerinden Yararlanılmıştır. Ürünün Yapımında Şekillenmesi için EL Gücü İle Atılan 4 Binden Fazla Çekiç Darbesi Mevcuttur. Üzerindeki İşleme ve Motifler EL İşçiliği İle İşlenmiştir. Eskitme Sanatı Uygulanmıştır. Masa Üstü Dekorasyon Olarak Ufak Boyutta Üretilmiştir. Usta Ellerin Bakır İle Buluşması Sonucunda Şekillenen Bu Ürün Günümüzde Osmanlı Tarihinin İzlerini Yansıtması Dolayısıyla Ofis Ve Evlerde Dekoratif Olarak Kullanılmaktadır. Mermer Ayaklığı İle Masa Üstünde Sergilenebilir Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz Anlamlı Ve Prestijli Bir Üründür, Kadife Kaplı Özel Ahşap Hediyelik Kutusu İle Gönderilmektedir. Osmanlı Dünyası Tarafından Üretilmiştir.

Set İçeriği: Miğfer - Mermer Stand - Stand Demeri - Hediyelik Kutu 

Osmanlı Savaş Miğferi : Karşı Güçten Gelecek Kılıç Mızrak Gürz Gibi Savaş Aletlerinden Savaşçının Baş Kısmına Gelen Saldırıyı Engellemek Ve Savurmak Amaçlı Kullanılan Bir Savunma Aracıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR