Fatih Sultan Mehmet Kalkan ( Temsilidir )
Fatih Sultan Mehmet Kalkan ( Temsilidir )
Fatih Sultan Mehmet Kalkan ( Temsilidir )
Fatih Sultan Mehmet Kalkan ( Temsilidir )

Fatih Sultan Mehmet Kalkan (FM1350)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺15.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺11.500,00(KDV Dahil)

Bu Ürünün Fotoğraflarının Telif Hakkı Osmanlı Dünyası'na Aittir, İzinsiz Kullanımı Ve Paylaşımı Tespit Edildiğinde İlgili Kişi Hakkında Yasal Süreç Başlatılacaktır.

Kalkan Karşı Güç Tarafından Kılıç Mızrak Gürz Gibi Savaş Aletleriyle Savaşçıya Gelen Saldırıyı Engellemek  Ve Savurmak Amaçlı Kullanılan Bir Savunma Aracıdır. Osmanlı Döneminde Savaşlarda Ve Törenlerde Kullanılan Önemli Bir Zırh Parçasıdır. Ürünün Yapımında Fatih Sultan Mehmet Hanın İstanbul'a Giriş Tablolarından Esinlenilmiştir. Aylarca Süren Bir Çalışma Sonucunda Tasarlanmıştır, Kalkan'ın Üzerinde EL işçiliği ile ''ALLAH cc '' Hz Muhammed '' Ve 4 Halifenin İsimleri '' Hz Ebu bekir, Hz Ömer ,Hz Osman, Hz Ali ' Yazmaktadır. Tamamı el İşçiliği İle Şekillendirilen Kalkan Aslına Uygun Ölçülerde Tasarlanmıştır, İç Kısmı Keçeden Kaplanarak Aslına Uygun Hale Getirilmiştir. Üzerinde EL Gücü İle Atılan 7 Binden Fazla Çekiç Darbesi Mevcuttur. Usta Ellerin Bakır İle Buluşması Sonucunda Şekillenen Bu Ürünü Günümüzde Osmanlı Tarihinin İzlerini Yansıtması Dolayısıyla Ofis Ve Evlerde Dekoratif Olarak Kullanılmaktadır. Mermer Ayaklığı İle Masa Üstünde Sergilenebilir Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz Anlamlı Ve Prestijli Bir Üründür. Ürünü Başta Yüksek Mevki Ve Makam Sahibi Dostlarınız Olmak Üzere Tüm Sevdikleriniz İçin Rahatlıkla Tercih Edebilirsiniz, Özel Hediyelik Kutusunda Yıllar Geçtikçe Değerine Değer Katacak Nadide Bir Armağandır.

Özel Tasarım Ürünler İçin Lütfen Bizim İle İletişme Geçiniz Bu Ürüne Kombin Olarak Miğfer Önermekteyiz Miğfer Kategorisine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR